BOLTS
Tuesday, November 21, 2006

٭
آقای ب و تفریح اول
---------------------------

آقای ب تفریح اول صبح برای خوانندگان فراهم می کند.
آقای ب گزیده سخنان دیروز رئیس جمهور محترم را برای آنان تکرار می کند.
هیچ توضیحی هم نمی دهد. بجز یکی که اگر این یکی را نگوید حناق می گیرد.

آقای ب به آقای رئیس جمهور یادآوری می کند که درست است که آقای هابرماس آدم خیلی خوبی است و حرف هم زیاد زده است و فیلسوف معروفی است. اما مدل اقتصادی ندارد.
ماشین حساب آقای ب هم اگر یک چیزی را نگوید حناق می گیرد.
ماشین حساب آريالای ب یادآوری می کند که کل سطح تهران 70000 هکتار است و ساخت این شهر بیش از دویست سال طول کشیده. حالا چطور بعضی ها می خواستند 30000 هکتار در شهر کوچک دماوند ساخت و ساز کنند الله اعلم.
------------------


من به تمام قاره‌هاي جهان به‌جز يك قاره سفر كرده‌ام و مي‌دانم كه در آنجا چه خبر است، اكنون موجي براي شنيدن پيام ملت ايران به وجود آمده است و همه تشنه هستند كه اين پيام را بشنوند. ‌

احمدي‌نژاد گفت: دنيا دارد به سرعت احمدي‌نژادي مي‌شود و فرهنگ ايراني دفاع از عدالت و معنويت در حال گسترش است
تصميمهاي اين دولت در عرصه اقتصاد و مديريت، كارشناسي‌ترين تصميماتي است كه تاكنون اتخاذ شده و ما يك تصميم را بدون كارشناسي و انجام بررسي‌هاي لازم اتخاذ نخواهيم كرد. ‌

رئيس‌جمهور با بيان اينكه <شاخص‌هاي اقتصادي ما امروز مثبت است و به سمت خصوصي‌سازي حركت مي‌كنيم> گفت: نمي‌دانم چرا برخي فقط سعي مي‌كنند امور منفي را بيان كنند
عده‌اي تصور مي‌كنند براي اينكه كشور پيشرفت كند، بايد مانند لاك‌پشت حركت كرد و هرگونه حركت سريع را در اين ارتباط نفي مي‌كنند، در صورتي كه اين اشتباه است. ‌احمدي‌نژاد با بيان اينكه <اين دولت برآمده از راز و نياز و دعاهاي مردم است و حتي يك نفر به من گفت كه نذر كرده بودم به اندازه آراي احمدي‌نژاد صلوات بفرستم> ادامه داد: اين از خصوصيات مردم انقلابي كشور ماست. وي ادامه داد: چندي پيش يك نفر به من پيام داده بود كه آيا اقتصادي كه تو پياده مي‌كني مدل هابرماس است يا مدل فلاني؟ من به وي پيام دادم كه گويي شما هنوز متوجه نشده‌ايد؛ روش ما متاثر از اين روش‌ها و الگوهاي خارجي نيست.
مي‌روند 30 هزار هكتار زمين دماوند را مي‌خرند. مي‌دانيد با اين 30 هزار هكتار مي‌شود چه تعداد خانواده‌اي را اداره كرد؟
شما مطمئن باشيد كه ما كوچك‌ترين تصميم بررسي نشده نمي‌گيريم. اگر ديديد كه ما به سراغ سازمان مديريت و برنامه‌ريزي براي تغيير و تحولات رفتيم، مي‌ديديم كه بايد اين تغيير و تحولات صورت بگيرد. يك نفر به من گفت كه سازمان مديريت و برنامه‌ريزي در طول اين سال‌ها رئيس‌رئيس‌جمهور بوده و تازگي‌ها نيز قدرتش را بيشتر افزايش داده است. من گفتم ما براي اين امور آمده‌ايم. ما آمده‌ايم كه هر چيزي را سر جاي خود قرار دهيم و اصلاح كنيمComments:
زنده باد!ـ
 
تکبیرِ محمدی!
 
والا دنيا رو نمي دونم ولي من خودم كم كم احساس مي كنم دارم احمدي نژادي مي شوم يعني تا احمدشو شدم ! نژاديش مونده اونم ايشالا سال ديگه مي شم
 
این ماشین حساب آقای ب را باید انداخت در کشو و درش را قفل کرد که انقدر حساب پرت و پلا نکند.
امروز داشت حساب می کرد که آن بنده خدا که به اندازه آرای احمدی نژاد نذر کرده است الان در چه حالی است.
ماشین حساب آقای ب اول زمان گرفت و متوجه شد که هر صلوات 3 ثانیه طول می کشد.
با فرض 17 میلیون رای آقای احمدی نژاد و با فرض اینکه فرد مربوطه بدون وقفه یک نفس صلوات بفرسد. و با فرض اینکه کار و زندگیش را ول کرده است و روزی هشت ساعت تمام و در تمام روزهای کاری و تعطیل صلوات می فرستد داریم :
17000000 * 3 = 51000000 ثانیه
تقسیم بر هر ساعت 3600 ثانیه و هشت روز کاری و 365 روز سال =
51000000/3600/8/365 = 4.85 سال
در واقع نامبرده تا ده ماه بعد از اتمام دور اول آقای احمدی نژاد هم باید یک نفس صلوات بفرستد.
تازه آرای مرحله اولش را حساب نکردیم !
آنرا حساب می کردیم
آنوقت باید 11 سال و هفت ماه یک نفس صلوات می فرستاد.
 
ببخشید منظورم شش سال و هفت ماه بود.
 
جسارت نباشه حضور ماشین حساب آقای ب، ولی من هی نتایج این سرشماری اخیر رو که میشنوم، هی یاد ایشون میکنم، هی یادم میاد که نرخ رشد جمعیتمون یه زمانی 3.2 بود، بعد با کلی تدبیر رسید به 1.8 و دوباره برگشت به 2.5 و باز یادم میاد که سرشماری قبلی (ده سال پیش) جمعیت مملکت 68 میلیون بود (که 65 میلیون اعلام شد) و باز یاد نتایج اخیر میفتم که جمعیت مملکت رو 69 میلیون اعلام کرده ن و هی برام سوال پیش میاد که مگه نرخ فرار مغزها دیگه چقـــــــــــدر بوده آخه؟!؟

و خب طبیعیه که یاد سرشماری برره هم بیفتم، نه؟!؟..
 
Post a Comment

........................................................................................

Home