BOLTS
Thursday, February 02, 2006

٭
آقای ب مهاراجه می شود
----------------------
اینکه بعضی ها آقای ب را با آقای بودا یکی می دانند چندان هم بی دلیل نیست. البته آقای ب روح خیلی متعالی تری از مرحوم بودا دارد و اصولا روح آقای ب بعد از این قرار است که یا به کل از این دنیا بیرون برود و یا اینکه بصورت روح گاوی گوسفندی چیزی دوباره به این دنیا برگردد. دلیل دیگری که معتقدان به نظریه یکی بودن آقای ب با آقای بودا دارند این است که آقای بودا قبلا ها مهاراجه بوده است و آقای ب هم پس فردا مهاراجه می شود.
مراسم استقبال از آقای ب پس فردا حوالی ظهر به وقت محلی در فرودگاه دهلی انجام می شود و صدها میلیون نفر از مردم هند در استقبال از ایشان شرکت می کنند. شخص سای بابا هم قرار است در این مراسم برای خوش آمد گویی به آقای ب در پای پله های فرودگاه حاضر شود. نخست وزیر هند هم در مراسم نامگذاری مجدد آقای ب به مهاراجه بهاراپاتی راج سینگ حاضر خواهد شد و افتخار این را خواهد داشت که اولین کسی باشد که آقای ب را به نام بهاراپاتی صدا خواهد کرد.
آقای ب همینجا از همه دوستان خداحافظی می کند و از آنها حلالیت می طلبد.
آقای ب علاوه بر این طالب دعای خیر دوستان هم هست. چرا که آقای ب متوجه شده است که هواپیما با بنزین کار نمی کند و با دعای خیر کار می کند و این یکی از مهمترین کشفیات آقای ب در زمینه موتور جت است.
آقای ب از دوستان خود می خواهد که چنانچه هواپیمای ایشان به میان باقالی ها رفت و یا اینکه ایشان توسط شیر و ببر میل گردید یا زیر پای فیل تبدیل به مارمالاد شد ایشان را به خوبی یاد کند و برای اینکه از این امر مطمئن باشد برای دوستان یک عدد بطری پر ابسولوت راسبری قرمز رنگ دوست داشتنی به یادگار گذاشته است که در مراسم هفت اش نوشیده شود. و صد البته برای مراسم چهلمش هم تدارکات کافی را دیده است و یک باکس بیست و چهارتایی هم برای این منظور تهیه کرده است.
خدا آقای ب را بیامرزد که تا آخرین لحظات هم به یاد دوستان بود.
آقای ب به دوستان قول می دهد که در صورتی که زنده به این کشور برگردد، برای همه آنها انواع طوطی شکر شکن به یادگار بیاورد. آقای سعی می کند که در فرصتی که دارد به طوطی آقای الف یاد بدهد که از صبح تا شب بگوید "حلیم".Comments:
Ma az inja baraye Aghaye B do'ae safar kheir ra arezoo miconim v samimane safar khoobi ra dar belad filha v gavha v babrha v tootian arezoo karde v moshtaghane ghol midahim ke agar ishan az safar hend be salamat bargashtand nagozarim ke shishe por Absolut rasbery ishan v box 24taee dast nakhorde baghi bemanad v khodae nakarde kharab v ya haram shavad.
Manoochehr
 
این منوچهر راست می گوید، ما هم کلا قول می دهیم که به همت سرهرمس کبیر هیچ چیزی دور ریخته نشود! البته هرمس گفته است که رژیم دارد ولی ما مشتاقانه منتظریم که شما برگردید و با دست پر و برای ما حتما بریانی گوشت با سس لامهوری و یا نان پاتاش جامای درباری درست کنید، البته از نان روتی و خوراک چاپاتی هم غافل نشوید! و البته توصیه می کنیم که خانم شین شما حتما یک لباس فسفری تن شما بکنند که یک وقت فیل ها نخورندتان! سفر خوشی را برایتان آرزو کرده و منتظریم که برگردید تا جمعه ها منزل شما قرار بگذاریم (با این بند آخر دیگه بر نمی گرده!)
 
ما هم برای تان دعای خیر و طلب عافیت مدام داریم پسرم. فقط مراقب باشید اگر در مورد قضیه ی اجاق و این ها آن جا خواستند از خرطوم فیل در درمان تان استفاده کنند، حتماً فیل مربوطه قبلاً در مورد محل دقیق دهان جدیدش توجیه شود
 
با توجه به ارتباطات ِ هيدني كه ما با عالم بالا داريم،ميدانيم كه خوشبختانه طياره ي شما نرفته قاطي ِ باقالي هاونه تنها آقا فيله و آقا شيره شما را نخورده اند ،بل حتي بهتان كولي هم داده اند....مارمالاد و اينا هم نشده ايد هنوز....پس لطف كرده وبيائيد بقيه ي ماجراهاي آقاي "ب" را براي ما تعريف كنيد...طوطي شكرشكن هم پيشكش!
 
قبل از این که ماجراهای آقای ب و سفر به بلاد کفرتان را تعریف کنید، یک زنگی به ما بزنید هروقت رسیدید تهران که کارتان داریم جناب ب
 
Post a Comment

........................................................................................

Home